Hlavná stránka arrow Medzinárodné veľtrhy   SK CZ

Medzinárodné veľtrhy
SALIMA 2008. EXPO medzinárodný potravinársky veľtrh SALIMA Brno 2008. Tlačiť
Na medzinárodnom potravinárskom veľtrhu SALIMA sme prezentovali sortiment a služby našej firmy.
Radi sme všekým záujemcom reálne predstavili mrazený sortiment hamburgerov, hot dogov, špecialít gýros – kebab, rôznych minútkových jedál z bravčového, kuracieho, ale aj rybacieho mäsa.
Spolu z reprezentatmi výrobných firmiem našich dodávateľov sme našim odberateľom prezentovali viaceré nové položky z našej ponuky.

Záujem bol nielen o zapožičanie zariadení na prípravu jedál, ale aj o ďaľšiu marketingovú podporu a poradenstvo v oblasti vysoko obrátkových produktov typu fast-food.    
Premiéru mali viaceré produkty určené do vyžšej gastronómie hotelov HORECA.

Všetkým návštevníkom, ktorý nás poctili svojou návštevou srdečne ďakujeme.

Kolektív pracovníkov fi MAXIMO.
Celý článok...
 
Pozvánka na 15. medzinárodný veľtrh Tlačiť
Pozývame Vás na 15. medzinárodný veľtrh gastronómie Danubius Gastro, ktorý sa bude konat 17.-20. 01.2008, 9.00-18.00 hod.

Navštívte našu expozíciu v pavilóne  A0, stánok č. 47, Výstavisko: Incheba €XPO Bratislava
Prídte načerpať nové nápady a inšpiráciu!

Sample Image

 
15. medzinárodný veľtrh gastronómie Danubius Gastro Tlačiť
DANUBIUS predstavenie noviniek Vzacny hostia p.NIKITIN a p.LESYK

Štyri dni trvali v Inchebe veľtrhy gastronómie Danubius Gastro a cestovného ruchu ITF Slovakiatour  súbežne s výstavami Poľovníctvo a oddych, Exposhop, Gastropack a dvojdňovým festivalom Camera Slovakia. Budúci rok sa tieto veľtrhy uskutočnia v dňoch 22. až 25. januára 2009.

Dynamický rast oboch veľtrhov, len potvrdzuje atraktivitu kombinácie gastronómie a cestovného ruchu. Tento rok sa veľtrhov zúčastnilo 880 vystavovateľov z 32 krajín. Tri hodiny   pred skončením veľtrhov prekročil brány Incheby  60-ty tisíci návštevník. Ako chutí gastro priemysel mali možnosť návštevníci zistiť na veľtrhu Danubius Gastro, ktorý poskytol komplexný prehľad sortimentu popredných značiek z oblasti potravinárstva, gastronómie a nápojového priemyslu.

 

Celý článok...
 
GASTRA NITRA 2007 Tlačiť

  GASTRA NITRA 2007 GASTRA NITRA 2007

Naše poďakovanie na návštevu na nitrianskom veľtrhu patrí naším slovenským, českým a samozrejme aj novým odberateľom na oboch brehoch rieky Morava.
 

178 vystavovateľov sa prezentovalo na 13. ročníku medzinárodnej výstavy GASTRA – COBA 2007, ktorá sa konala na výstavisku Agrokomplexu v Nitre. Na medzinárodnej výstave gastrozariadení, potravín, kávy, obalovej techniky a pekárstva výrobcovia a predajcovia predstavili novinky vyvinuté za ostatné dva roky v oblasti gastronomických technológií zo Slovenska, Talianska, Nemecka, Rakúska, Švédska, Poľska a Česka.
      Stavovské organizácie a zväzy, ktoré sa podieľali na organizácii výstavy, pripravili pre odbornú i laickú verejnosť množstvo sprievodných podujatí. K najvýznamnejším patria vyhodnotenie súťaže Grand Prix Gastra o najlepší exponát v oblasti gastronomických technológií a potravín a Fórum – predvádzacie centrum pekárov, cestovinárov a cukrárov. Výstava sa konala v termíne od 27. do 30. marca.

Celý článok...
 
Medzinárodné veľtrhy 2006- 2006 Tlačiť
Gastro Alimenta Nitra 2005 (5.4. - 8.4.2005)
V dňoch 5-8. 4. 2005 sme vystavovali spolu s našimi dodávateľmi na medzinárodnom potravinárskom veľtrhu GASTRO ALIMENTA NITRA 2005. Našim stálym zákazníkom ďakujeme za ich návštevu a radi sme spoznali našich nových obchodných partnerov.
Danubius Gastro 2006 (26.01. - 29.01.2006)
V dňoch 26.01. až 29.01. 2006 na petržalskej strane Dunaja vo Výstavnom a Kongresovom centre INCHEBA €XPO Bratislava sme vystavovali spolu s našimi dodávateľmi na 13-tom medzinárodnom veľtrhu gastronómie DANUBIUS GASTRO. Celkovo navštívilo veľtrh 50.386 návštevníkov. Medzi nimi bolo mnoho našich stálych obchodných partnerov. Samozrejme radi sme spoznali mnoho nových obchodných partnerov.(viac na www.incheba.sk) Všetkých záujemcov ktorý nás nestihli, alebo nemohli navštíviť srdečne pozývame na potravinársky veľtrh SALIMA Brno v dňoch 07.03. až 10.03. 2006. K 25. výročiu budeme prezentovať viacero noviniek.(viac va www.bvv.cz)
Salima Brno 2006 (07.03. - 10.03.2006)
Po dvojročnom pôsobení na Slovenskom trhu firma MAXIMO-SK a jej nová dcérska firma MAXIMO-CR so sídlom v Třinci začala pôsobiť na území Čiech a Moravy. Stalo sa tak práve na jubilejnom 25. tom medzinárodnom potravinárskom veľtrhu SALIMA v Brne. Pre 40 tisíc návštevníkov sme vystavovali celý sortiment, identický so sortimentom, ktorý predávame na Slovensku. Milo nás prekvapil obrovský záujem návštevníkov, ktorí majú záujem otvárať prevádzku práve s naším sortimentom a samozrejme veľmi veľa prevádzkovateľov už existujúcich prevádzok na Morave a Čechách. Radi sme spolu s našimi dodávateľmi, výrobcami reálne prezentovali celý náš certifikovaný sortiment. Súčasťou výstavy bola demonštratívna príprava jedál s polotovarov, samozrejme spojená s ochutnávkou. SALIMA Brno (www.bvv.cz) sa zaradila medzi najvýznamnejšie odborné veľtrhy starého kontimentu. Zo zahraničia prišlo 36% vystavovateľov a 13,5% návštevníkov. SALIMA medzinárodné veľtrhy boli prvé po rozšírení EU a dokumentovali nárast medzinárodného obchodu s potravinárskymi komoditami. Medzi zúčastnenými 1100 firmami sme mali možnosť vystaviť komplet sortiment a zariadenia na prípravu, ktoré zapožičiavame v prípade záujmu naším odberateľom. Všetkým zúčastneným ďakujeme za návštevu.
Celý článok...
 


Top of Page
Vyrobil CBsoft, s.r.o
© 2021 Maximo-sk mrazené polotovary pre Fast Food
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.