Hlavná stránka arrow Akcie, novinky arrow MAXIMO-SK Vás pozýva na Nitriansky potravinársky veľtrh GASTRA 27-30.03.2007   SK CZ

MAXIMO-SK Vás pozýva na Nitriansky potravinársky veľtrh GASTRA 27-30.03.2007 Tlačiť
Sample Image
Sample Image

MAXIMO-SK Vás pozýva na Nitriansky potravinársky veľtrh.


GASTRA COBA / KÁVA / EMBAL / EXPOVENDING

27. – 30. 03. 2007                


Medzinárodná výstava pre hotely,obchod, verejné stravovanie a potraviny.

Pozvanie na výstavu do pavilónu „F“ MAXIMO-SK s r. o.

V dňoch 27. – 30. 3. 2007 sa už po 13. krát na výstavisku Agrokomplex v Nitre uskutoční medzinárodná výstava GASTRA 2007 so svojimi odbornými výstavami. GASTRA sa za svoju dobu existencie vypracovala na najrenomovanejšie odborné gastronomické a potravinárske centrum na Slovensku.

Svoj vysoký odborný charakter zvýrazňujú i spoluorganizátori, ktorými sú: Ministerstvo pôdohospodárstva SR, Slovenský zväz výrobcov a dovozcov gastrozariadení a potravinárskych technológií, Podnikateľský zväz pekárov, cukrárov a cestovinárov SR, Slovenský zväz pre chladiacu a klimatizačnú techniku, Zväz obchodu SR, Slovenská asociácia barmanov, Slovenský zväz kuchárov a cukrárov, Slovenská vendingová asociácia ...

Neoddeliteľnou súčasťou výstavy sú i odborné sprievodné akcie, ktorých sa v roku 2005 uskutočnilo 24. Išlo predovšetkým o odborné semináre, konferencie, súťaže napríklad: súťaž žiakov hotelových akadémií a odborných účilišť v odbore kuchár-cukrár, „O zlatú čiapku NESTLE“ – juniori a seniori, GOLD COBA – súťaž o najlepší pekárenský výrobok, GRAND PRIX GASTRA – súťaž o najlepší exponát výstavy a mnohé ďalšie. Novinkou v roku 2005 bola súťaž „Majster kávy 2005“ spolu s odbornou výstavou kávy a čaju „CAFE“.

Pre rok 2007 sme v spolupráci so Slovenskou vendingovou asociáciou pripravili novinku v podobe špecializovanej výstavy vendingu, ktorá je jedinou svojho druhu na Slovensku a uskutoční sa v Nitre pod názvom EXPOVENDIG.

Bránou výstaviska prešlo v roku 2005 71% odborných návštevníkov z ich celkového počtu 17 344, ktorí neodmysliteľne patria k takým odborným výstavám ako je GASTRA.

Veríme, že využijete možnosť prezentácie svojich výrobkov na najväčšej gastronomicko-potravinárskej a pekárskej výstave na Slovensku a predstavíte znovu novinky, ktoré boli vyvinuté za posledné dva roky v tejto oblasti.

Tešíme sa na stretnutie s Vami na veľtrhu GASTRA 2007 v Nitre.

Ing. František Ďurkovič
riaditeľ obchodnej skupiny  
Zuzana Vörösová
manažérka výstav    
Juraj a Peter JURIŠTA
www.MAXIMO-SK.sk

 

 

 

Top of Page
Vyrobil CBsoft, s.r.o
© 2021 Maximo-sk mrazené polotovary pre Fast Food
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.