Hlavná stránka arrow Info pre zákazníkov   SK CZ

Info pre zákazníkov HO-RE-CA Tlačiť


Aká je príprava výrobkov MAXIMO?

Príprava objednaného jedla trvajúca 2-3 minúty, z mrazeného polotovaru zabezpečuje najvyššiu možnú čerstvosť. Z toho vyplýva, že pracujeme bezo zvyškov a zbytočných strát.
Technické problémy vyriešime do 24 hodín. Pre zabezpečenie kvality našich výrobkov spolupracovníci našej firmy pravidelne navštevujú našich partnerov a poskytujú im pomoc.
Mrazené polotovary vyhovujú prísnym EU- normám, dodržiavaním predpisov systému HACCP zaručujeme našim partnerom dodanie výrobkov vo výbornej kvalite.

Ako sa môžete stať našim partnerom?

Maximo Vám na základe franchise zmluvy umožní bez rizika a hlavne pomocou malej investície začať podnikať alebo rozšíriť Vašu predajňu, sortiment.
Pri zriadení jednoduchej predajne, bufetu, fast food a po zložení zábezpeky cca. 15 604,- Sk Vám budú dodané prístroje pre rýchle občerstvenie napr. prípravu hamburgerov, hot-dogov, jednoduchých jedál, hranoliek a iných polotovarov, ktoré dodávame. Zariadenie obsahuje:

-fritéza 1 komorová FE-04 - 4 333,-  Sk
-kontaktný gril PM-1015L - 11 271,- Sk

Namiesto grilu PM-1015L môžete použiť konvektickú piecku FC26 - zábezpeka 11 241,- Sk
Pokiaľ si vyberiete aj iné prístroje z našej ponuky, potom bude zábezpeka adekvátne navýšena.

Čo teda musím mať, aby som sa stal partnerom MAXIMO?

Náš partner si zabezpečí predajný priestor, pult, mraziaci box, ktorý zabezpečí teplotu - 18C°. Z hygienických predpisov je potrebné mať na prevádzke teplú a studenú pitnú vodu.

Pre zákazníkov HO-RE-CA (Hotely, Reštaurácie a Catering) ponúkame možnosť na dobu festivalov ako napríklad boli v roku 2005 POHODA Zlatý Bažant www.bazantpohoda.sk Hodokvas a Vinobranie Pezinok www.hodokvas.sk a Infernofest www.infernofest.sk a ďaľších ponúkame: Zapožičať zariadenia na prípravu FRITÉZY, GRILY, KONVEKTICKÉ PIECKY,OPEKAČE reklmné banery s ponukou sortimentu vo fotokvalite. Pri adekvátnom odbere tovaru aj možnosť zapožičania mraziarenského vozidla na celú dobu festivalú ako sklad. V zmysle HACCP. Ako to bolo napríklad va HODOKVASE Pezinok 2005. Má kapacitu 6 EURo paliet. Potrebný prípoj na 380V.

 

Top of Page
Vyrobil CBsoft, s.r.o
© 2021 Maximo-sk mrazené polotovary pre Fast Food
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.