Hlavná stránka arrow Medzinárodné veľtrhy arrow 15. medzinárodný veľtrh gastronómie Danubius Gastro   SK CZ

15. medzinárodný veľtrh gastronómie Danubius Gastro Tlačiť
DANUBIUS predstavenie noviniek Vzacny hostia p.NIKITIN a p.LESYK

Štyri dni trvali v Inchebe veľtrhy gastronómie Danubius Gastro a cestovného ruchu ITF Slovakiatour  súbežne s výstavami Poľovníctvo a oddych, Exposhop, Gastropack a dvojdňovým festivalom Camera Slovakia. Budúci rok sa tieto veľtrhy uskutočnia v dňoch 22. až 25. januára 2009.

Dynamický rast oboch veľtrhov, len potvrdzuje atraktivitu kombinácie gastronómie a cestovného ruchu. Tento rok sa veľtrhov zúčastnilo 880 vystavovateľov z 32 krajín. Tri hodiny   pred skončením veľtrhov prekročil brány Incheby  60-ty tisíci návštevník. Ako chutí gastro priemysel mali možnosť návštevníci zistiť na veľtrhu Danubius Gastro, ktorý poskytol komplexný prehľad sortimentu popredných značiek z oblasti potravinárstva, gastronómie a nápojového priemyslu.

 

Najväčší veľtrh gastrónómie, hotelierstva a potravinárstva na Slovensku. Celkovo na veľtrh Danubius Gastro-Exposhop-Gastropack bol realizovaný na výstavnej ploche 17 750 metrov štvorcových. Zo zahraničia sa prezentovalo vyše 30 % priamych vystavovateľov a spolu s nepriamo zastúpenými zahraničnými firmami je to viac ako 50% vystavovateľov veľtrhu čo jasne dokazuje medzinárodný charakter podujatia. Ďakujeme všetkým, ktorí nás poctili svojou návštevou kolektív fi: MAXIMO-SK s.r.o.

Incheba 2008 DANUBIUS 2008
GASTRO 2008
INCHEBA 2008
 

Top of Page
Vyrobil CBsoft, s.r.o
© 2021 Maximo-sk mrazené polotovary pre Fast Food
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.